199 000 €
189 €/m²
Property 65914 photo 1
Property 65914 photo 2
Property 65914 photo 3
Property 65914 photo 4
Property 65914 photo 5
Property 65914 photo 6
Property 65914 photo 7
Property 65914 photo 8

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1052 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na grad.

Za prodaju
225 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 39767
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
185 000 € 165 €/m²
  • Kod objekta 65536
  • Kvadratura 1121 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
192 000 € 181 €/m²
  • Kod objekta 44358
  • Kvadratura 1055 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
160 000 € 108 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 56827
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
269 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 49771
  • Kvadratura 4790 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
220 000 € 180 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 51030
  • Kvadratura 3792 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
200 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 44018
  • Kvadratura 8923 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
280 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 37597
  • Kvadratura 2890 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
170 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 56710
  • Kvadratura 6669 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
180 000 € 243 €/m²
  • Kod objekta 44617
  • Kvadratura 740 m²
  • Udaljenost od mora 100 m

Prijava za Newsletter