180 000 € 170 000 €
41 €/m²
Property 43591 photo 1
Property 43591 photo 2
Property 43591 photo 3
Property 43591 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4071 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 187 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
200 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 44018
  • Kvadratura 8923 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
235 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 52112
  • Kvadratura 5321 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
250 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 42246
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Preporučujemo Za prodaju
214 000 €
  • Kod objekta 65947
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 1180 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 46788
  • Kvadratura 1451 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
150 000 € 139 €/m²
  • Kod objekta 40821
  • Kvadratura 1076 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
160 000 € 677 €/m²
  • Kod objekta 56709
  • Kvadratura 236 m²
  • Udaljenost od mora 338 m
Za prodaju
269 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 49771
  • Kvadratura 4790 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
150 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 41628
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
189 000 € 414 €/m²
  • Kod objekta 65882
  • Kvadratura 456 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m

Prijava za Newsletter