160 000 €
213 €/m²
Property 62271 photo 1
Property 62271 photo 2
Property 62271 photo 3
Property 62271 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 67 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 748 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
230 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 41967
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 6200 m
Za prodaju
200 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 51207
  • Kvadratura 2300 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
220 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 60862
  • Kvadratura 5844 m²
  • Udaljenost od mora 740 m
Za prodaju
130 000 € 255 €/m²
  • Kod objekta 65724
  • Kvadratura 508 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
150 000 € 120 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 47008
  • Kvadratura 4150 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
160 000 € 3 €/m²
  • Kod objekta 65747
  • Kvadratura 51985 m²
  • Udaljenost od mora 23000 m
Za prodaju
145 000 € 103 €/m²
  • Kod objekta 56611
  • Kvadratura 1400 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
170 000 € 45 €/m²
  • Kod objekta 50162
  • Kvadratura 3750 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
220 000 € 180 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 51030
  • Kvadratura 3792 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
143 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 65150
  • Kvadratura 6300 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m

Prijava za Newsletter