Na upit
Property 46788 photo 1
Property 46788 photo 2
Property 46788 photo 3
Property 46788 photo 4
Property 46788 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 41 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1451 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 165 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
320 000 € 235 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 63235
  • Kvadratura 4184 m²
  • Udaljenost od mora 280 m
Za prodaju
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 63904
  • Kvadratura 24000 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
50 000 € 45 €/m²
  • Kod objekta 65413
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 21000 m
Za prodaju
900 000 € 3010 €/m²
  • Kod objekta 65575
  • Kvadratura 299 m²
  • Udaljenost od mora 130 m
Za prodaju
150 000 € 180 €/m²
  • Kod objekta 65310
  • Kvadratura 830 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
55 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 65361
  • Kvadratura 660 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
150 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 63359
  • Kvadratura 2049 m²
  • Udaljenost od mora 360 m
Za prodaju
140 000 € 132 €/m²
  • Kod objekta 65485
  • Kvadratura 1060 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
103 000 € 92 000 € 284 €/m²
  • Kod objekta 63071
  • Kvadratura 323 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
185 000 € 165 €/m²
  • Kod objekta 65536
  • Kvadratura 1121 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m

Prijava za Newsletter