123 000 € 80 000 €
19 €/m²
Property 50127 photo 1
Property 50127 photo 2
Property 50127 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 11600 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4050 kv.m. na Kritu. Sa mogućnošću izgradnje do 190 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
150 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 62015
  • Kvadratura 6786 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
130 000 € 255 €/m²
  • Kod objekta 65724
  • Kvadratura 508 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
103 000 € 92 000 € 284 €/m²
  • Kod objekta 63071
  • Kvadratura 323 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
100 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 49098
  • Kvadratura 2375 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
107 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 49741
  • Kvadratura 3137 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
100 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 41762
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 120 m
Za prodaju
130 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 59114
  • Kvadratura 1229 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
109 000 € 81 €/m²
  • Kod objekta 44731
  • Kvadratura 1344 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
160 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 62877
  • Kvadratura 2454 m²
  • Udaljenost od mora 5150 m
Za prodaju
130 000 € 95 €/m²
  • Kod objekta 50395
  • Kvadratura 1358 m²
  • Udaljenost od mora 6300 m

Prijava za Newsletter