216 000 € 185 000 €
102 €/m²
Property 50298 photo 1
Property 50298 photo 2
Property 50298 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 20000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1800 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Location: Avgeniki, Heraklio

Za prodaju
195 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 50406
  • Kvadratura 9068 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
190 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 39453
  • Kvadratura 2200 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
240 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 51072
  • Kvadratura 7800 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
259 000 € 984 €/m²
  • Kod objekta 65353
  • Kvadratura 263 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
190 000 € 185 €/m²
  • Kod objekta 65447
  • Kvadratura 1022 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
220 000 € 198 000 € 113 €/m²
  • Kod objekta 41471
  • Kvadratura 1750 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 64871
  • Kvadratura 4100 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
225 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 39767
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
230 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 41967
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 6200 m
Za prodaju
250 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 42246
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter