179 000 €
60 €/m²
Property 63493 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2950 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
170 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 56710
  • Kvadratura 6669 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
210 000 € 161 €/m²
  • Kod objekta 42952
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
200 000 € 192 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 45892
  • Kvadratura 896 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
192 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 40278
  • Kvadratura 4600 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
150 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 49099
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
250 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 50671
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m
Za prodaju
195 000 € 180 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 55953
  • Kvadratura 4045 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
150 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 64037
  • Kvadratura 5088 m²
  • Udaljenost od mora 352 m
Ekskluzivni Za prodaju
150 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 63957
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
267 000 € 517 €/m²
  • Kod objekta 64828
  • Kvadratura 516 m²
  • Udaljenost od mora 300 m

Prijava za Newsletter