150 000 €
55 €/m²
Property 65125 photo 1
Property 65125 photo 2
Property 65125 photo 3
Property 65125 photo 4
Property 65125 photo 5
Property 65125 photo 6
Property 65125 photo 7
Property 65125 photo 8
Property 65125 photo 9
Property 65125 photo 10
Property 65125 photo 11

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1100 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2710 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
210 000 € 161 €/m²
  • Kod objekta 42952
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
130 000 € 77 €/m²
  • Kod objekta 57161
  • Kvadratura 1670 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
150 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 43087
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
150 000 € 139 €/m²
  • Kod objekta 40821
  • Kvadratura 1076 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
150 000 € 140 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 55955
  • Kvadratura 3215 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
150 000 € 76 €/m²
  • Kod objekta 63283
  • Kvadratura 1968 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
180 000 € 72 €/m²
  • Kod objekta 63958
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
140 000 € 187 €/m²
  • Kod objekta 57456
  • Kvadratura 748 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
160 000 € 213 €/m²
  • Kod objekta 62271
  • Kvadratura 748 m²
  • Udaljenost od mora 300 m

Prijava za Newsletter