250 000 €
4630 €/m²
Property 63905 photo 1
Property 63905 photo 2
Property 63905 photo 3
Property 63905 photo 4
Property 63905 photo 5
Property 63905 photo 6
Property 63905 photo 7
Property 63905 photo 8
Property 63905 photo 9
Property 63905 photo 10
Property 63905 photo 11
Property 63905 photo 12
Property 63905 photo 13
Property 63905 photo 14
Property 63905 photo 15
Property 63905 photo 16
Property 63905 photo 17
Property 63905 photo 18
Property 63905 photo 19
Property 63905 photo 20
Property 63905 photo 21
Property 63905 photo 22
Property 63905 photo 23
Property 63905 photo 24
Property 63905 photo 25
Property 63905 photo 26
Property 63905 photo 27
Property 63905 photo 28

Detalji

  • Spratnost: 6
  • Sprat: 3.sprat
  • Godina izgradnje: 1980
  • Godina renoviranja: 2023
  • Grejanje: električno
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 54 kv.m u Solunu. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
340 000 € 3505 €/m²
  • Kod objekta 57577
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
205 000 € 3534 €/m²
  • Kod objekta 65291
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
215 000 € 3524 €/m²
  • Kod objekta 62453
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
360 000 € 4235 €/m²
  • Kod objekta 62663
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 52533
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
365 000 € 3411 €/m²
  • Kod objekta 64676
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
225 000 € 1800 €/m²
  • Kod objekta 62767
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter