Property 65291 photo 1
Property 65291 photo 2

Detalji

  • Spratnost: 8
  • Godina izgradnje: 2027
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 58 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 6. spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i parking, lift, grejanje.

Za prodaju
245 000 € 3602 €/m²
  • Kod objekta 65002
  • Kvadratura 68 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
205 000 € 3534 €/m²
  • Kod objekta 64756
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
217 000 € 2047 €/m²
  • Kod objekta 65855
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
230 000 € 3432 €/m²
  • Kod objekta 64594
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 63233
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
165 000 € 3173 €/m²
  • Kod objekta 64272
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 2439 €/m²
  • Kod objekta 64671
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
175 000 € 3365 €/m²
  • Kod objekta 65290
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 3174 €/m²
  • Kod objekta 64262
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter