280 000 €
1905 €/m²
Property 65398 photo 1
Property 65398 photo 2
Property 65398 photo 3
Property 65398 photo 4
Property 65398 photo 5
Property 65398 photo 6
Property 65398 photo 7

Detalji

  • Godina izgradnje: 1977
  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: gas
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 147 kv.m u Solunu. Stan se nalazi u suterenu i sastoji se od 5 spavaće sobe, 5 kuhinje, 5 kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, klima uređaj, grejanje, alarm.

Za prodaju
275 000 € 4230 €/m²
  • Kod objekta 59413
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
315 000 € 2423 €/m²
  • Kod objekta 59875
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
299 000 € 2300 €/m²
  • Kod objekta 59899
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
309 000 € 2376 €/m²
  • Kod objekta 59963
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
266 000 € 2742 €/m²
  • Kod objekta 62059
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
310 000 € 4843 €/m²
  • Kod objekta 62082
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
279 000 € 3321 €/m²
  • Kod objekta 62449
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
285 000 € 3653 €/m²
  • Kod objekta 63264
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
300 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 63988
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter