320 000 € 280 000 €
4667 €/m²
Property 59131 photo 1
Property 59131 photo 2
Property 59131 photo 3
Property 59131 photo 4
Property 59131 photo 5
Property 59131 photo 6
Property 59131 photo 7
Property 59131 photo 8
Property 59131 photo 9
Property 59131 photo 10
Property 59131 photo 11
Property 59131 photo 12

Detalji

  • Spratnost: 6
  • Godina izgradnje: 1962
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 60 kv.m u Solunu. Stan se nalazi Semi-first floor i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, klima uređaj, grejanje.

Za prodaju
355 000 € 2886 €/m²
  • Kod objekta 58206
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
325 000 € 3532 €/m²
  • Kod objekta 58273
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
395 000 € 3291 €/m²
  • Kod objekta 58921
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 3160 €/m²
  • Kod objekta 59229
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
315 000 € 2423 €/m²
  • Kod objekta 59875
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
309 000 € 2376 €/m²
  • Kod objekta 59963
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
355 000 € 3585 €/m²
  • Kod objekta 59982
  • Kvadratura 99 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
355 000 € 2795 €/m²
  • Kod objekta 61245
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
375 000 € 5136 €/m²
  • Kod objekta 61611
  • Kvadratura 73 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter