225 000 €
1800 €/m²
Property 62767 photo 1
Property 62767 photo 2
Property 62767 photo 3
Property 62767 photo 4
Property 62767 photo 5
Property 62767 photo 6
Property 62767 photo 7
Property 62767 photo 8
Property 62767 photo 9
Property 62767 photo 10
Property 62767 photo 11
Property 62767 photo 12
Property 62767 photo 13
Property 62767 photo 14
Property 62767 photo 15
Property 62767 photo 16
Property 62767 photo 17
Property 62767 photo 18
Property 62767 photo 19
Property 62767 photo 20
Property 62767 photo 21
Property 62767 photo 22
Property 62767 photo 23
Property 62767 photo 24
Property 62767 photo 25
Property 62767 photo 26

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 1982
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 7 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 125 kv.m u Solunu. Stan se nalazi Semi-first floor i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i klima uređaj, grejanje.

Za prodaju
250 000 € 3676 €/m²
  • Kod objekta 65003
  • Kvadratura 68 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 5102 €/m²
  • Kod objekta 66031
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
195 000 € 4333 €/m²
  • Kod objekta 63920
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 3731 €/m²
  • Kod objekta 64595
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
220 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 62913
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
290 000 € 3372 €/m²
  • Kod objekta 64591
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
245 000 € 3602 €/m²
  • Kod objekta 65002
  • Kvadratura 68 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
205 000 € 1933 €/m²
  • Kod objekta 60786
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
240 000 € 2285 €/m²
  • Kod objekta 63941
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter