260 000 €
2889 €/m²
Property 65434 photo 1
Property 65434 photo 2
Property 65434 photo 3
Property 65434 photo 4
Property 65434 photo 5
Property 65434 photo 6
Property 65434 photo 7
Property 65434 photo 8
Property 65434 photo 9
Property 65434 photo 10
Property 65434 photo 11
Property 65434 photo 12
Property 65434 photo 13
Property 65434 photo 14
Property 65434 photo 15
Property 65434 photo 16
Property 65434 photo 17
Property 65434 photo 18
Property 65434 photo 19
Property 65434 photo 20
Property 65434 photo 21
Property 65434 photo 22
Property 65434 photo 23
Property 65434 photo 24

Detalji

  • Godina izgradnje: 1979
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 150 m
  • Udaljenost od aerodroma: 8 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 90 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
235 000 € 1991 €/m²
  • Kod objekta 34721
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
250 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 48551
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
240 000 € 2181 €/m²
  • Kod objekta 56651
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
250 000 € 2066 €/m²
  • Kod objekta 56786
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
230 000 € 1900 €/m²
  • Kod objekta 56787
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
230 000 € 2446 €/m²
  • Kod objekta 58876
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
225 000 € 3688 €/m²
  • Kod objekta 65759
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
227 000 € 3847 €/m²
  • Kod objekta 65760
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
228 000 € 2171 €/m²
  • Kod objekta 65827
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter