Property 62453 photo 1
Property 62453 photo 2
Property 62453 photo 3
Property 62453 photo 4
Property 62453 photo 5
Property 62453 photo 6
Property 62453 photo 7

Detalji

  • Spratnost: 8
  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Podno grejanje
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 61 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od jedne spavaće sobe, 2 dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i lift, grejanje.

Za prodaju
279 000 € 3321 €/m²
  • Kod objekta 62449
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
188 000 € 4585 €/m²
  • Kod objekta 63922
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
193 000 € 3327 €/m²
  • Kod objekta 64264
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
266 000 € 2742 €/m²
  • Kod objekta 62059
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
195 000 € 4333 €/m²
  • Kod objekta 63920
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
227 000 € 3847 €/m²
  • Kod objekta 65760
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
310 000 € 4843 €/m²
  • Kod objekta 62082
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
220 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 62913
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
205 000 € 3534 €/m²
  • Kod objekta 64756
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
265 000 € 3840 €/m²
  • Kod objekta 65005
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter