Property 62663 photo 1
Property 62663 photo 2
Property 62663 photo 3
Property 62663 photo 4
Property 62663 photo 5
Property 62663 photo 6
Property 62663 photo 7

Detalji

  • Spratnost: 8
  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju stan od 85 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 7. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i parking, lift, grejanje.

Za prodaju
430 000 € 5119 €/m²
  • Kod objekta 61615
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 3555 €/m²
  • Kod objekta 64548
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 3625 €/m²
  • Kod objekta 65292
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
310 000 € 3195 €/m²
  • Kod objekta 57576
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
375 000 € 5136 €/m²
  • Kod objekta 61611
  • Kvadratura 73 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
400 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 57270
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
450 000 € 5357 €/m²
  • Kod objekta 61618
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter