270 000 €
6000 €/m²
Property 52533 photo 1
Property 52533 photo 2
Property 52533 photo 3
Property 52533 photo 4
Property 52533 photo 5
Property 52533 photo 6
Property 52533 photo 7
Property 52533 photo 8
Property 52533 photo 9
Property 52533 photo 10
Property 52533 photo 11

Detalji

  • Godina izgradnje: 2022
  • Broj soba: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin

Opis

Na prodaju stan od 45 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 8. spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, kamin, parking. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
227 000 € 3847 €/m²
  • Kod objekta 65760
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
310 000 € 4843 €/m²
  • Kod objekta 62082
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
285 000 € 2035 €/m²
  • Kod objekta 58412
  • Kvadratura 140 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
270 000 € 3857 €/m²
  • Kod objekta 65761
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
225 000 € 3688 €/m²
  • Kod objekta 65296
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 3846 €/m²
  • Kod objekta 65762
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
230 000 € 3432 €/m²
  • Kod objekta 64594
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
225 000 € 1800 €/m²
  • Kod objekta 62767
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter