365 000 €
3411 €/m²
Property 64676 photo 1
Property 64676 photo 2
Property 64676 photo 3
Property 64676 photo 4
Property 64676 photo 5
Property 64676 photo 6
Property 64676 photo 7
Property 64676 photo 8
Property 64676 photo 9
Property 64676 photo 10
Property 64676 photo 11
Property 64676 photo 12
Property 64676 photo 13
Property 64676 photo 14
Property 64676 photo 15
Property 64676 photo 16
Property 64676 photo 17
Property 64676 photo 18
Property 64676 photo 19
Property 64676 photo 20
Property 64676 photo 21
Property 64676 photo 22
Property 64676 photo 23
Property 64676 photo 24
Property 64676 photo 25
Property 64676 photo 26
Property 64676 photo 27
Property 64676 photo 28
Property 64676 photo 29
Property 64676 photo 30

Detalji

  • Spratnost: 8
  • Godina izgradnje: 1964
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: gas
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Pristup
  • Duplo staklo
  • Potrebna adaptacija

Opis

Na prodaju stan od 107 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 8. spratu i sastoji se od 4 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
330 000 € 3055 €/m²
  • Kod objekta 55996
  • Kvadratura 108 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
310 000 € 3195 €/m²
  • Kod objekta 57576
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
340 000 € 3505 €/m²
  • Kod objekta 57577
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
355 000 € 2886 €/m²
  • Kod objekta 58206
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
325 000 € 3532 €/m²
  • Kod objekta 58273
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
315 000 € 2423 €/m²
  • Kod objekta 59875
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
355 000 € 3585 €/m²
  • Kod objekta 59982
  • Kvadratura 99 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
310 000 € 4843 €/m²
  • Kod objekta 62082
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
310 000 € 3444 €/m²
  • Kod objekta 64543
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter