480 000 €
145 €/m²
Property 63742 photo 1
Property 63742 photo 2
Property 63742 photo 3
Property 63742 photo 4
Property 63742 photo 5
Property 63742 photo 6
Property 63742 photo 7
Property 63742 photo 8
Property 63742 photo 9
Property 63742 photo 10
Property 63742 photo 11

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 37 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 3310 kv.m. na Krfu.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
480 000 € 145 €/m²
  • Kod objekta 63742
  • Kvadratura 3310 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
500 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 4975
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
450 000 € 180 €/m²
  • Kod objekta 4068
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
400 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 40479
  • Kvadratura 30000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
430 000 € 84 €/m²
  • Kod objekta 63499
  • Kvadratura 5064 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
500 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 10252
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
630 000 € 152 €/m²
  • Kod objekta 40443
  • Kvadratura 4143 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
690 000 € 136 €/m²
  • Kod objekta 65497
  • Kvadratura 5060 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
580 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 42862
  • Kvadratura 17500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
700 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 56994
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m

Prijava za Newsletter