Prodaja - Zemljište 17500 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
580 000 €
33 €/m²
Property 42862 photo 1
Property 42862 photo 2
Property 42862 photo 3
Property 42862 photo 4
Property 42862 photo 5
Property 42862 photo 6
Property 42862 photo 7
Property 42862 photo 8

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od grada: 7 km
  • Udaljenost od aerodroma: 2 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 17500 kv.m. na Krfu.То је ван плана града.

Za prodaju
530 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 63876
  • Kvadratura 4982 m²
  • Udaljenost od mora 620 m
Za prodaju
600 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 45278
  • Kvadratura 14530 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
750 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 40478
  • Kvadratura 60000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
550 000 € 57 €/m²
  • Kod objekta 35807
  • Kvadratura 9500 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
690 000 € 136 €/m²
  • Kod objekta 65497
  • Kvadratura 5060 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
600 000 € 491 €/m²
  • Kod objekta 24955
  • Kvadratura 1220 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
500 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 37793
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
750 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 63483
  • Kvadratura 17439 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
500 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 4975
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
800 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 22872
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter