500 000 €
41 €/m²
Property 10252 photo 1
Property 10252 photo 2
Property 10252 photo 3
Property 10252 photo 4
Property 10252 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 12000 kv.m. na Krfu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
490 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 16054
  • Kvadratura 68000 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
405 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 34064
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
470 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 37792
  • Kvadratura 6200 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
700 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 37791
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
420 000 € 250 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 45420
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
600 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 25388
  • Kvadratura 94000 m²
  • Udaljenost od mora 7700 m
Za prodaju
405 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 34063
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
425 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 6150
  • Kvadratura 30000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
650 000 € 406 €/m²
  • Kod objekta 25355
  • Kvadratura 1599 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
500 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 9740
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 900 m

Prijava za Newsletter