Prodaja - Zemljište 30000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
400 000 €
13 €/m²
Property 40479 photo 1
Property 40479 photo 2
Property 40479 photo 3
Property 40479 photo 4
Property 40479 photo 5
Property 40479 photo 6
Property 40479 photo 7
Property 40479 photo 8
Property 40479 photo 9
Property 40479 photo 10
Property 40479 photo 11
Property 40479 photo 12
Property 40479 photo 13

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5500 m
  • Udaljenost od grada: 17 km
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 30000 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 700 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
360 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 10255
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
550 000 € 785 €/m²
  • Kod objekta 51327
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
550 000 € 244 €/m²
  • Kod objekta 32190
  • Kvadratura 2250 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
490 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 11133
  • Kvadratura 9500 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
375 000 € 46 €/m²
  • Kod objekta 3960
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
430 000 € 170 €/m²
  • Kod objekta 44034
  • Kvadratura 2522 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
350 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 25988
  • Kvadratura 17600 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
480 000 € 145 €/m²
  • Kod objekta 63742
  • Kvadratura 3310 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
400 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 40479
  • Kvadratura 30000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
380 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 57913
  • Kvadratura 14529 m²
  • Udaljenost od mora 2100 m

Prijava za Newsletter