430 000 €
84 €/m²
Property 63499 photo 1
Property 63499 photo 2
Property 63499 photo 3
Property 63499 photo 4
Property 63499 photo 5
Property 63499 photo 6
Property 63499 photo 7
Property 63499 photo 8
Property 63499 photo 9
Property 63499 photo 10
Property 63499 photo 11
Property 63499 photo 12
Property 63499 photo 13
Property 63499 photo 14
Property 63499 photo 15
Property 63499 photo 16
Property 63499 photo 17
Property 63499 photo 18
Property 63499 photo 19
Property 63499 photo 20
Property 63499 photo 21

Detalji

  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 27 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 5064 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 157 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
550 000 € 275 €/m²
  • Kod objekta 40569
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
500 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 9740
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
400 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 33310
  • Kvadratura 20700 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
350 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 33698
  • Kvadratura 60000 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
470 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 47378
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
400 000 € 57 €/m²
  • Kod objekta 49499
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
380 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 30921
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
430 000 € 170 €/m²
  • Kod objekta 44034
  • Kvadratura 2522 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
420 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 37857
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
500 000 € 156 €/m²
  • Kod objekta 4100
  • Kvadratura 3200 m²
  • Udaljenost od mora 800 m

Prijava za Newsletter