690 000 €
136 €/m²
Property 65497 photo 1
Property 65497 photo 2
Property 65497 photo 3
Property 65497 photo 4
Property 65497 photo 5
Property 65497 photo 6
Property 65497 photo 7
Property 65497 photo 8
Property 65497 photo 9
Property 65497 photo 10
Property 65497 photo 11
Property 65497 photo 12
Property 65497 photo 13
Property 65497 photo 14
Property 65497 photo 15
Property 65497 photo 16
Property 65497 photo 17
Property 65497 photo 18

Detalji

  • Udaljeno od mora: 30 m
  • Udaljenost od aerodroma: 37 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5060 kv.m. na Krfu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 720 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
650 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 37194
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
600 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 25388
  • Kvadratura 94000 m²
  • Udaljenost od mora 7700 m
Za prodaju
800 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 50209
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
690 000 € 136 €/m²
  • Kod objekta 65497
  • Kvadratura 5060 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
600 000 € 491 €/m²
  • Kod objekta 24955
  • Kvadratura 1220 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
1 000 000 € 1754 €/m²
  • Kod objekta 5989
  • Kvadratura 570 m²
  • Udaljenost od mora 290 m
Za prodaju
580 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 51292
  • Kvadratura 58000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
1 000 000 € 240 €/m²
  • Kod objekta 21075
  • Kvadratura 4160 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
850 000 € 191 €/m²
  • Kod objekta 62951
  • Kvadratura 4444 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
650 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 35185
  • Kvadratura 12500 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m

Prijava za Newsletter