Prodaja - Zemljište 451 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Paralia Kalliteja
48 000 €
106 €/m²
Property 63521 photo 1
Property 63521 photo 2
Property 63521 photo 3
Property 63521 photo 4

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 2200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 451 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 360 kv.m.

Za prodaju
45 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 31019
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
65 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 45216
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
65 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 31080
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
70 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 60651
  • Kvadratura 2200 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
45 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 59365
  • Kvadratura 464 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
40 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 45849
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
39 000 € 84 €/m²
  • Kod objekta 60272
  • Kvadratura 462 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
65 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 52475
  • Kvadratura 1250 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
65 000 € 116 €/m²
  • Kod objekta 60663
  • Kvadratura 560 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
50 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 62146
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 400 m

Prijava za Newsletter