Prodaja - Zemljište 10000 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
45 000 €
4 €/m²
Property 31019 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 43 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 10000 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 500 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.

Za prodaju
50 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 38999
  • Kvadratura 6830 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
50 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 48962
  • Kvadratura 467 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
50 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 56137
  • Kvadratura 637 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
43 000 € 132 €/m²
  • Kod objekta 31150
  • Kvadratura 325 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
60 000 € 150 €/m²
  • Kod objekta 12758
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
65 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 53300
  • Kvadratura 1187 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
50 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 62226
  • Kvadratura 5300 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
65 000 € 171 €/m²
  • Kod objekta 55866
  • Kvadratura 380 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 59037
  • Kvadratura 742 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
55 000 € 166 €/m²
  • Kod objekta 55867
  • Kvadratura 331 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter