39 000 €
84 €/m²
Property 60272 photo 1
Property 60272 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 8
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 462 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 370 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
39 000 € 84 €/m²
  • Kod objekta 60272
  • Kvadratura 462 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
40 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 24784
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
48 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 31015
  • Kvadratura 5800 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
50 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 35326
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
50 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 56137
  • Kvadratura 637 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
37 000 € 69 €/m²
  • Kod objekta 65480
  • Kvadratura 536 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
35 000 € 115 €/m²
  • Kod objekta 48866
  • Kvadratura 304 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
55 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 28738
  • Kvadratura 883 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
40 000 € 251 €/m²
  • Kod objekta 55984
  • Kvadratura 159 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m

Prijava za Newsletter