Prodaja - Zemljište 1250 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
65 000 €
52 €/m²
Property 52475 photo 1
Property 52475 photo 2
Property 52475 photo 3
Property 52475 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 41 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1250 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 105 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.

Za prodaju
70 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 56292
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
90 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 41081
  • Kvadratura 838 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
70 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 39087
  • Kvadratura 280 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
90 000 € 45 €/m²
  • Kod objekta 57336
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
60 000 € 98 €/m²
  • Kod objekta 57899
  • Kvadratura 612 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
60 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 60563
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
55 000 € 77 €/m²
  • Kod objekta 42360
  • Kvadratura 712 m²
  • Udaljenost od mora 30000 m
Za prodaju
75 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 39884
  • Kvadratura 1900 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
80 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 62483
  • Kvadratura 3400 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m

Prijava za Newsletter