Prodaja - Zemljište 2200 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Methoni Makrigialos
70 000 €
31 €/m²
Property 60651 photo 1
Property 60651 photo 2
Property 60651 photo 3
Property 60651 photo 4
Property 60651 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 2200 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 100 kv.m.

Za prodaju
90 000 € 90 €/m²
  • Kod objekta 41774
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
70 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 39087
  • Kvadratura 280 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
65 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 53300
  • Kvadratura 1187 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
65 000 € 116 €/m²
  • Kod objekta 60663
  • Kvadratura 560 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
60 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 32505
  • Kvadratura 11135 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
85 000 € 164 €/m²
  • Kod objekta 65451
  • Kvadratura 517 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
90 000 € 45 €/m²
  • Kod objekta 57336
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
100 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 65697
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
65 000 € 171 €/m²
  • Kod objekta 55866
  • Kvadratura 380 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter