Prodaja - Zemljište 2000 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
65 000 €
32 €/m²
Property 31080 photo 1
Property 31080 photo 2
Property 31080 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 47 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 2000 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
65 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 52475
  • Kvadratura 1250 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
55 000 € 266 €/m²
  • Kod objekta 39559
  • Kvadratura 206 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
75 000 € 3 €/m²
  • Kod objekta 52867
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
70 000 € 59 €/m²
  • Kod objekta 61605
  • Kvadratura 1180 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
75 000 € 127 €/m²
  • Kod objekta 46769
  • Kvadratura 586 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
85 000 € 164 €/m²
  • Kod objekta 65451
  • Kvadratura 517 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
70 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 33689
  • Kvadratura 2400 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
60 000 € 270 €/m²
  • Kod objekta 51577
  • Kvadratura 222 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
70 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 60651
  • Kvadratura 2200 m²
  • Udaljenost od mora 300 m

Prijava za Newsletter