Prodaja - Zemljište 400 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Kolindros
40 000 €
100 €/m²
Property 45849 photo 1
Property 45849 photo 2
Property 45849 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 8
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 400 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 320 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
35 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 52390
  • Kvadratura 2015 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
50 000 € 88 €/m²
  • Kod objekta 61066
  • Kvadratura 568 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
45 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 56806
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
55 000 € 266 €/m²
  • Kod objekta 39559
  • Kvadratura 206 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
50 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 56547
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
50 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 62226
  • Kvadratura 5300 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
50 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 48962
  • Kvadratura 467 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
55 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 66042
  • Kvadratura 545 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
35 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 38502
  • Kvadratura 535 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m

Prijava za Newsletter