Prodaja - Zemljište 560 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Paralia Peristazi
65 000 €
116 €/m²
Property 60663 photo 1
Property 60663 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 4500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 83 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 560 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 448 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
84 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 63180
  • Kvadratura 668 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
80 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 39000
  • Kvadratura 11300 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
60 000 € 270 €/m²
  • Kod objekta 51577
  • Kvadratura 222 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
60 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 58933
  • Kvadratura 1393 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
55 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 39976
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
80 000 € 179 €/m²
  • Kod objekta 34740
  • Kvadratura 445 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
70 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 32071
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
70 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 60522
  • Kvadratura 10300 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
65 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 45216
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
74 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 61450
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m

Prijava za Newsletter