Prodaja - Zemljište 464 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Dion Vrontou
45 000 €
96 €/m²
Property 59365 photo 1
Property 59365 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 9000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 95 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 464 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 370 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
67 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 57394
  • Kvadratura 1894 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
50 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 56547
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
48 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 17762
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
40 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 34196
  • Kvadratura 3830 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
40 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 58242
  • Kvadratura 4033 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
50 000 € 131 €/m²
  • Kod objekta 59378
  • Kvadratura 380 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
50 050 € 104 €/m²
  • Kod objekta 57430
  • Kvadratura 478 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
60 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 59214
  • Kvadratura 4490 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
50 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 34453
  • Kvadratura 994 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
45 000 € 225 €/m²
  • Kod objekta 14839
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m

Prijava za Newsletter