65 000 €
32 €/m²
Property 45216 photo 1
Property 45216 photo 2
Property 45216 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 120 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 2000 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 1600 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
90 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 59798
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
90 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 35639
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
60 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 38857
  • Kvadratura 760 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
90 000 € 45 €/m²
  • Kod objekta 57336
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
62 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 63431
  • Kvadratura 580 m²
  • Udaljenost od mora 4100 m
Za prodaju
80 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 62225
  • Kvadratura 925 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
75 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 64743
  • Kvadratura 12006 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
75 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 30614
  • Kvadratura 870 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
75 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 52587
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
80 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 60042
  • Kvadratura 1260 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m

Prijava za Newsletter