139 000 €
139 €/m²
Property 63268 photo 1
Property 63268 photo 2
Property 63268 photo 3
Property 63268 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od grada: 4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 121 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1000 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
150 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 49099
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
180 000 € 72 €/m²
  • Kod objekta 63958
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
140 000 € 248 €/m²
  • Kod objekta 65313
  • Kvadratura 564 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
150 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 63359
  • Kvadratura 2049 m²
  • Udaljenost od mora 360 m
Za prodaju
150 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 62015
  • Kvadratura 6786 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
150 000 € 180 €/m²
  • Kod objekta 65310
  • Kvadratura 830 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Ekskluzivni Za prodaju
150 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 63957
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
120 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 50410
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
200 000 € 192 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 45892
  • Kvadratura 896 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
140 000 € 187 €/m²
  • Kod objekta 57456
  • Kvadratura 748 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter