140 000 €
187 €/m²
Property 57456 photo 1
Property 57456 photo 2
Property 57456 photo 3
Property 57456 photo 4
Property 57456 photo 5
Property 57456 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 8 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 748 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 455 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
200 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 57163
  • Kvadratura 5687 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
150 000 € 139 €/m²
  • Kod objekta 40821
  • Kvadratura 1076 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
199 000 € 189 €/m²
  • Kod objekta 65914
  • Kvadratura 1052 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Preporučujemo Za prodaju
179 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 63493
  • Kvadratura 2950 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
120 000 € 80 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 50255
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 22000 m
Za prodaju
171 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 52109
  • Kvadratura 12178 m²
  • Udaljenost od mora 1117 m
Za prodaju
120 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 50410
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
195 000 € 180 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 55953
  • Kvadratura 4045 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
145 000 € 103 €/m²
  • Kod objekta 56611
  • Kvadratura 1400 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
138 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 55956
  • Kvadratura 3092 m²
  • Udaljenost od mora 950 m

Prijava za Newsletter