Prodaja - Zemljište 2500 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Heraklion Arhani
180 000 €
72 €/m²
Property 63958 photo 1
Property 63958 photo 2
Property 63958 photo 3
Property 63958 photo 4
Property 63958 photo 5
Property 63958 photo 6
Property 63958 photo 7
Property 63958 photo 8
Property 63958 photo 9
Property 63958 photo 10
Property 63958 photo 11
Property 63958 photo 12
Property 63958 photo 13
Property 63958 photo 14

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Udaljeno od mora: 20000 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2500 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
260 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 45704
  • Kvadratura 6078 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
160 000 € 677 €/m²
  • Kod objekta 56709
  • Kvadratura 236 m²
  • Udaljenost od mora 338 m
Preporučujemo Za prodaju
179 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 63493
  • Kvadratura 2950 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
250 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 43610
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m
Za prodaju
267 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 41185
  • Kvadratura 5423 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
150 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 49099
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
192 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 46924
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 43300
  • Kvadratura 3484 m²
  • Udaljenost od mora 390 m
Za prodaju
220 000 € 198 000 € 113 €/m²
  • Kod objekta 41471
  • Kvadratura 1750 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
150 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 65428
  • Kvadratura 6086 m²
  • Udaljenost od mora 6200 m

Prijava za Newsletter