150 000 €
73 €/m²
Property 63359 photo 1
Property 63359 photo 2
Property 63359 photo 3
Property 63359 photo 4
Property 63359 photo 5
Property 63359 photo 6
Property 63359 photo 7
Property 63359 photo 8
Property 63359 photo 9
Property 63359 photo 10
Property 63359 photo 11

Detalji

  • Udaljeno od mora: 360 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 68 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2049 kv.m. na Kritu. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
180 000 € 176 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 46215
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
140 000 € 248 €/m²
  • Kod objekta 65313
  • Kvadratura 564 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
180 000 € 170 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 43591
  • Kvadratura 4071 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
150 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 63359
  • Kvadratura 2049 m²
  • Udaljenost od mora 360 m
Za prodaju
150 000 € 197 €/m²
  • Kod objekta 64066
  • Kvadratura 758 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
128 000 € 123 €/m²
  • Kod objekta 42231
  • Kvadratura 1034 m²
  • Udaljenost od mora 280 m
Za prodaju
130 000 € 255 €/m²
  • Kod objekta 65724
  • Kvadratura 508 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
180 000 € 160 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 52232
  • Kvadratura 3592 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
215 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 62926
  • Kvadratura 8832 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
160 000 € 465 €/m²
  • Kod objekta 61490
  • Kvadratura 344 m²
  • Udaljenost od mora 600 m

Prijava za Newsletter