150 000 €
125 €/m²
Property 49099 photo 1
Property 49099 photo 2
Property 49099 photo 3
Property 49099 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 350 m
  • Udaljenost od aerodroma: 36 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1200 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m.

Za prodaju
180 000 € 170 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 43591
  • Kvadratura 4071 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
200 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 44018
  • Kvadratura 8923 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
160 000 € 465 €/m²
  • Kod objekta 61490
  • Kvadratura 344 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
140 000 € 112 €/m²
  • Kod objekta 42785
  • Kvadratura 1247 m²
  • Udaljenost od mora 5700 m
Za prodaju
200 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 51207
  • Kvadratura 2300 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
150 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 64037
  • Kvadratura 5088 m²
  • Udaljenost od mora 352 m
Ekskluzivni Za prodaju
150 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 63957
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
195 000 € 192 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 39770
  • Kvadratura 3455 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
190 000 € 185 €/m²
  • Kod objekta 65447
  • Kvadratura 1022 m²
  • Udaljenost od mora 700 m

Prijava za Newsletter