200 000 € 192 000 €
214 €/m²
Property 45892 photo 1
Property 45892 photo 2
Property 45892 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 750 m
  • Udaljenost od aerodroma: 28 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 896 kv.m. na Kritu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad, na šumu.

Za prodaju
192 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 40278
  • Kvadratura 4600 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
299 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 63201
  • Kvadratura 70000 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
250 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 43610
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m
Za prodaju
200 000 € 192 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 45892
  • Kvadratura 896 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
180 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 47000
  • Kvadratura 2100 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
200 000 € 510 €/m²
  • Kod objekta 38572
  • Kvadratura 392 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
171 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 52109
  • Kvadratura 12178 m²
  • Udaljenost od mora 1117 m
Za prodaju
240 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 51038
  • Kvadratura 30000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
205 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 59117
  • Kvadratura 2035 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
190 000 € 185 €/m²
  • Kod objekta 65447
  • Kvadratura 1022 m²
  • Udaljenost od mora 700 m

Prijava za Newsletter