Prodaja - Zemljište 6786 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Retimno Arkadi Erfi
150 000 €
22 €/m²
Property 62015 photo 1
Property 62015 photo 2
Property 62015 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 48 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 6786 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
160 000 € 213 €/m²
  • Kod objekta 62271
  • Kvadratura 748 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
185 000 € 165 €/m²
  • Kod objekta 65536
  • Kvadratura 1121 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
123 000 € 80 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 50127
  • Kvadratura 4050 m²
  • Udaljenost od mora 11600 m
Za prodaju
160 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 62322
  • Kvadratura 1700 m²
  • Udaljenost od mora 70 m
Za prodaju
170 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 56710
  • Kvadratura 6669 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
200 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 46846
  • Kvadratura 4150 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
150 000 € 140 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 55955
  • Kvadratura 3215 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
180 000 € 243 €/m²
  • Kod objekta 44617
  • Kvadratura 740 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
150 000 € 139 €/m²
  • Kod objekta 40821
  • Kvadratura 1076 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
175 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 56752
  • Kvadratura 5350 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m

Prijava za Newsletter