Prodaja - Zemljište 2500 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Heraklion Arhani
150 000 €
60 €/m²
Property 63957 photo 1
Property 63957 photo 2
Property 63957 photo 3
Property 63957 photo 4
Property 63957 photo 5
Property 63957 photo 6
Property 63957 photo 7
Property 63957 photo 8
Property 63957 photo 9

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Udaljeno od mora: 20000 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2500 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
200 000 € 278 €/m²
  • Kod objekta 65098
  • Kvadratura 719 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
200 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 44018
  • Kvadratura 8923 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
189 000 € 414 €/m²
  • Kod objekta 65882
  • Kvadratura 456 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
150 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 64037
  • Kvadratura 5088 m²
  • Udaljenost od mora 352 m
Za prodaju
180 000 € 72 €/m²
  • Kod objekta 63958
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
160 000 € 465 €/m²
  • Kod objekta 61490
  • Kvadratura 344 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
128 000 € 128 €/m²
  • Kod objekta 64004
  • Kvadratura 997 m²
  • Udaljenost od mora 1670 m
Za prodaju
205 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 59117
  • Kvadratura 2035 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
220 000 € 180 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 51030
  • Kvadratura 3792 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
150 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 41628
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m

Prijava za Newsletter