565 000 €
4871 €/m²
Property 63154 photo 1
Property 63154 photo 2
Property 63154 photo 3
Property 63154 photo 4
Property 63154 photo 5
Property 63154 photo 6
Property 63154 photo 7
Property 63154 photo 8
Property 63154 photo 9
Property 63154 photo 10
Property 63154 photo 11
Property 63154 photo 12
Property 63154 photo 13

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: električno
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 4200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodajumezoneta od 116 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na trećem spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, WC. na 4. spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, baštu, travnjak, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
650 000 € 2777 €/m²
  • Kod objekta 29965
  • Kvadratura 234 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
520 000 € 2872 €/m²
  • Kod objekta 57304
  • Kvadratura 181 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
652 000 € 5525 €/m²
  • Kod objekta 57989
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
650 000 € 2653 €/m²
  • Kod objekta 25420
  • Kvadratura 245 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
770 000 € 5422 €/m²
  • Kod objekta 58922
  • Kvadratura 142 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
550 000 € 2558 €/m²
  • Kod objekta 61592
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
683 000 € 5464 €/m²
  • Kod objekta 56731
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
530 000 € 2789 €/m²
  • Kod objekta 56279
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter