Prodaja - Mezoneta 190 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Sever Vrilissia
530 000 €
2789 €/m²
Property 56279 photo 1
Property 56279 photo 2
Property 56279 photo 3
Property 56279 photo 4
Property 56279 photo 5
Property 56279 photo 6
Property 56279 photo 7
Property 56279 photo 8
Property 56279 photo 9
Property 56279 photo 10
Property 56279 photo 11
Property 56279 photo 12
Property 56279 photo 13
Property 56279 photo 14
Property 56279 photo 15
Property 56279 photo 16
Property 56279 photo 17

Detalji

  • Godina izgradnje: 2005
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 14000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Garaža

Opis

Na prodajumezoneta od 190 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, jedne kuhinje, 2 kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je dvostrano orijentisan Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, baštu, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
683 000 € 5464 €/m²
  • Kod objekta 56734
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
640 000 € 3878 €/m²
  • Kod objekta 56316
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
683 000 € 5464 €/m²
  • Kod objekta 56731
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
670 000 € 3964 €/m²
  • Kod objekta 66048
  • Kvadratura 169 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
560 000 € 3589 €/m²
  • Kod objekta 57178
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
500 000 € 3787 €/m²
  • Kod objekta 65439
  • Kvadratura 132 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
590 000 € 2681 €/m²
  • Kod objekta 50730
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
425 000 € 3427 €/m²
  • Kod objekta 57500
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
670 000 € 2055 €/m²
  • Kod objekta 41758
  • Kvadratura 326 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
683 000 € 5508 €/m²
  • Kod objekta 56733
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter