650 000 €
2653 €/m²
Property 25420 photo 1
Property 25420 photo 2
Property 25420 photo 3
Property 25420 photo 4
Property 25420 photo 5
Property 25420 photo 6
Property 25420 photo 7
Property 25420 photo 8
Property 25420 photo 9
Property 25420 photo 10
Property 25420 photo 11

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2007
  • Broj soba: 7
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodajumezoneta od 245 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, tende, parking, travnjak, ostavu.

Za prodaju
800 000 € 6299 €/m²
  • Kod objekta 64179
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
860 000 € 5931 €/m²
  • Kod objekta 65063
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
693 000 € 5456 €/m²
  • Kod objekta 56732
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
950 000 € 4025 €/m²
  • Kod objekta 3224
  • Kvadratura 236 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
590 000 € 5514 €/m²
  • Kod objekta 65060
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
770 000 € 5422 €/m²
  • Kod objekta 58922
  • Kvadratura 142 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
610 000 € 4621 €/m²
  • Kod objekta 63730
  • Kvadratura 132 m²
  • Udaljenost od mora 3220 m
Za prodaju
650 000 € 2954 €/m²
  • Kod objekta 9975
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
550 000 € 2657 €/m²
  • Kod objekta 63396
  • Kvadratura 207 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
895 000 € 3729 €/m²
  • Kod objekta 14287
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m

Prijava za Newsletter