520 000 €
2873 €/m²
Property 57304 photo 1
Property 57304 photo 2
Property 57304 photo 3
Property 57304 photo 4
Property 57304 photo 5
Property 57304 photo 6
Property 57304 photo 7
Property 57304 photo 8
Property 57304 photo 9
Property 57304 photo 10
Property 57304 photo 11
Property 57304 photo 12
Property 57304 photo 13
Property 57304 photo 14
Property 57304 photo 15
Property 57304 photo 16
Property 57304 photo 17
Property 57304 photo 18

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: gas
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 9900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Garaža

Opis

Na prodajumezoneta od 181 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na 8. spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Loft se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom, WC. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.Poseduje i kamin, klima uređaj, tende, roštilj, lift, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
660 000 € 7252 €/m²
  • Kod objekta 65142
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
620 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 56627
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
650 000 € 2777 €/m²
  • Kod objekta 29965
  • Kvadratura 234 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
683 000 € 5464 €/m²
  • Kod objekta 56734
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
710 000 € 5634 €/m²
  • Kod objekta 58916
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
693 000 € 5456 €/m²
  • Kod objekta 56732
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
740 000 € 5522 €/m²
  • Kod objekta 57984
  • Kvadratura 134 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
520 000 € 2872 €/m²
  • Kod objekta 57304
  • Kvadratura 181 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
560 000 € 3589 €/m²
  • Kod objekta 57178
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter