700 000 € 660 000 €
2400 €/m²
Property 21536 photo 1
Property 21536 photo 2
Property 21536 photo 3
Property 21536 photo 4
Property 21536 photo 5
Property 21536 photo 6
Property 21536 photo 7
Property 21536 photo 8
Property 21536 photo 9
Property 21536 photo 10
Property 21536 photo 11
Property 21536 photo 12
Property 21536 photo 13
Property 21536 photo 14

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Podigni
  • Kamin

Opis

Na prodajumezoneta od 275 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila. Mezoneta Je Raspored kutak Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, lift.

Za prodaju
1 000 000 € 3367 €/m²
  • Kod objekta 57794
  • Kvadratura 297 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
683 000 € 5464 €/m²
  • Kod objekta 56734
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
650 000 € 2777 €/m²
  • Kod objekta 29965
  • Kvadratura 234 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
600 000 € 2390 €/m²
  • Kod objekta 23310
  • Kvadratura 251 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
830 000 € 3915 €/m²
  • Kod objekta 46659
  • Kvadratura 212 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
710 000 € 5634 €/m²
  • Kod objekta 58916
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
680 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 65902
  • Kvadratura 136 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65910
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter