652 000 €
5525 €/m²
Property 57989 photo 1
Property 57989 photo 2
Property 57989 photo 3
Property 57989 photo 4
Property 57989 photo 5
Property 57989 photo 6
Property 57989 photo 7
Property 57989 photo 8
Property 57989 photo 9
Property 57989 photo 10
Property 57989 photo 11
Property 57989 photo 12
Property 57989 photo 13

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodajumezoneta od 118 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na 6. spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na 7. spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i zajednički bazen, solarni bojler, klima uređaj, tende, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
600 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 65141
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
590 000 € 5514 €/m²
  • Kod objekta 65060
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
760 000 € 2714 €/m²
  • Kod objekta 36925
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
620 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 56627
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
830 000 € 800 000 € 7547 €/m²
  • Kod objekta 62555
  • Kvadratura 106 m²
  • Udaljenost od mora 1249 m
Za prodaju
765 000 € 5666 €/m²
  • Kod objekta 64866
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
950 000 € 4130 €/m²
  • Kod objekta 3090
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
530 000 € 2789 €/m²
  • Kod objekta 56279
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
660 000 € 7252 €/m²
  • Kod objekta 65142
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
810 000 € 6090 €/m²
  • Kod objekta 64213
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter