Prodaja - Mezoneta 234 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Južna Glifada
650 000 €
2778 €/m²
Property 29965 photo 1
Property 29965 photo 2
Property 29965 photo 3
Property 29965 photo 4
Property 29965 photo 5
Property 29965 photo 6
Property 29965 photo 7
Property 29965 photo 8
Property 29965 photo 9
Property 29965 photo 10
Property 29965 photo 11
Property 29965 photo 12
Property 29965 photo 13
Property 29965 photo 14
Property 29965 photo 15
Property 29965 photo 16
Property 29965 photo 17
Property 29965 photo 18
Property 29965 photo 19
Property 29965 photo 20
Property 29965 photo 21
Property 29965 photo 22
Property 29965 photo 23
Property 29965 photo 24
Property 29965 photo 25
Property 29965 photo 26
Property 29965 photo 27
Property 29965 photo 28
Property 29965 photo 29

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1986
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 11 km

Opis

Na prodajumezoneta od 234 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila. Mezoneta Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, grejanje.

Za prodaju
590 000 € 4469 €/m²
  • Kod objekta 58915
  • Kvadratura 132 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 2657 €/m²
  • Kod objekta 63396
  • Kvadratura 207 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
900 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 63853
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
620 000 € 5123 €/m²
  • Kod objekta 64294
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65910
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
600 000 € 2390 €/m²
  • Kod objekta 23310
  • Kvadratura 251 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
565 000 € 4870 €/m²
  • Kod objekta 63154
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
716 000 € 5383 €/m²
  • Kod objekta 57980
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
734 000 € 5518 €/m²
  • Kod objekta 57987
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
810 000 € 6090 €/m²
  • Kod objekta 64213
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter