683 000 €
5464 €/m²
Property 56731 photo 1
Property 56731 photo 2
Property 56731 photo 3
Property 56731 photo 4
Property 56731 photo 5
Property 56731 photo 6
Property 56731 photo 7
Property 56731 photo 8
Property 56731 photo 9
Property 56731 photo 10
Property 56731 photo 11
Property 56731 photo 12
Property 56731 photo 13

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Opis

Na prodajumezoneta od 125 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. na 4. spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na 5. spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 kupatila. na 6. spratu se sastoji od Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.Poseduje i kamin, bazen, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
950 000 € 4130 €/m²
  • Kod objekta 3090
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
625 000 € 5208 €/m²
  • Kod objekta 57981
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 020 000 € 8095 €/m²
  • Kod objekta 58375
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 2653 €/m²
  • Kod objekta 25420
  • Kvadratura 245 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
590 000 € 4469 €/m²
  • Kod objekta 58915
  • Kvadratura 132 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
740 000 € 5522 €/m²
  • Kod objekta 57984
  • Kvadratura 134 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
940 000 € 6225 €/m²
  • Kod objekta 65137
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
825 000 € 6066 €/m²
  • Kod objekta 58923
  • Kvadratura 136 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
680 000 € 4963 €/m²
  • Kod objekta 58917
  • Kvadratura 137 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
850 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 61535
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter